Audiometrické kabiny

PUMA Soundproofing

Lehké audiometrické kabiny italského výrobce PUMA Soundproofing jsou výborným řešením tam, kde potřebujete dobrý poměr cena/akustické vlastnosti, a zároveň jste omezeni např. nižší nosností podlahy. Kabiny různých modulárních provedení a vybavení navrhujeme přímo podle individuální potřeby každého pracoviště. Samozřejmostí je variabilita dveří (vlevo/vpravo od okna), univerzální propojovací panel pro každý audiometr a u vyšších typů i výběr vybavení tichým ventilačním systémem. Kabiny jsou dodávány v rozebraném stavu a sestavujeme je přímo na místě použití „na klíč“.

Tři výrobní linie: screeningová, diagnostická a klinická. Různé velikosti modulů.

Kabiny se vyrábí na zakázku, dodací lhůta požadované konfigurace cca 2 až 3 měsíce od objednání.

Screeningová linie – Mini audiometrická kabina
PRO25 – PRO28F

Ideální kabiny pro vyšetření sluchu v audiologických centrech, ve výdejnách sluchadel a v situacích, kdy jsou třeba kompaktní rozměry. Vzhledem k těmto rozměrům není možno uvnitř kabiny instalovat reproduktory pro vyšetření ve volném poli. K dispozici ve velikosti 1×1 a „Slim“ (menší a na kolečkách – je schopna projet standardními dveřmi ordinace). Rychlá a snadná instalace, připravenost k použití během několika minut, snadná přeprava díky lehké a kompaktní struktuře.
Též pro vhodné pro pracovní lékařství, pro dočasné použití ve firmách.

Diagnostická linie – Modulární audiometrická kabina
PRO30 – PRO35F

Tuto řadu lze díky široké nabídce konfigurací přizpůsobit jakékoli audiologické potřebě. Vyznačuje se dobrou vnitřní akustikou a představuje ideální produktovou řadu pro audiometrické vyšetření a diagnostické testy i pro vyšetření ve volném poli v audiologických centrech. K dispozici v různých standardních nebo přizpůsobených velikostech až do 12 m2, k dispozici další doplňkové vybavení.

Díky nízké hmotnosti a speciální konstrukci se tyto kabiny snadno a rychle instalují na jakoukoli podlahu bez nutnosti volání specializovaného personálu.

Parametry vybraného typu PUMA PRO 35F MAXI, vhodného i pro vyšetření slovní audiometrie ve volném poli:

  • Konstrukce: nosný rám z hliníkových profilů vyplněný zvuk pohltivými stěnami obloženými z vnitřní strany dalším tlumícím materiálem.
  • Rozměry: vnější 132 × 132 × 217 cm (244 cm s tichým ventilačním systémem), vnitřní 117 × 117 × 201 cm
  • Splňuje požadavky ISO 8253-1: 2010 do úrovně hluku okolí 59 dB (na 500 Hz)

Klinická linie – Modulární audiometrická kabina
PRO45S – PROMetal SW / DW

Kabiny s nejvyššími zvukově izolačními vlastnostmi a vynikající vnitřní akustikou, ideální pro audiometrická vyšetření a hloubkové klinické testy v nemocnicích, fakultních pracovištích a ve specializovaných audiologických centrech. K dispozici v různých velikostech od 1×1 do 36 m2 (6×6), může být vybaven širokou škálou funkčního příslušenství. Tato řada se skládá z různých řešení: s jednoduchými nebo dvojitými stěnami, ve standardních nebo speciálních velikostech, ideální pro vyšetření ve volném poli a měření akusticky evokovaných potenciálů (ABR / BERA) – stíněný typ PRO45S (Faradayova klec).

Sídlo

Náměstí 14. října 3
150 00 Praha 5

Tel.: 222 360 807
GSM: 777 729 252
Fax: 312 310 300
E-mail: info@fonika.cz

IČ: 289 250 50
DIČ: C289 250 50

}

Provozní doba pro veřejnost

Úterý a čtvrtek:
9:00 – 17:00
(s polední přestávkou)

Ostatní dny po předchozím objednání.

Prodej baterií: pondělí – pátek

j

Napište nám