Audiometrické kabiny

PUMA Soundproofing

Lehké audiometrické kabiny italského výrobce PUMA Soundproofing jsou výborným řešením tam, kde potřebujete dobrý poměr cena/akustické vlastnosti, a zároveň jste omezeni např. nižší nosností podlahy. Kabiny různých modulárních provedení a vybavení navrhujeme přímo podle individuální potřeby každého pracoviště. Samozřejmostí je variabilita dveří (vlevo/vpravo od okna), univerzální propojovací panel pro každý audiometr a u vyšších typů i výběr vybavení tichým ventilačním systémem. Kabiny jsou dodávány v rozebraném stavu a sestavujeme je přímo na místě použití „na klíč“.

Tři výrobní linie: screeningová, diagnostická a klinická. Různé velikosti modulů.

Kabiny se vyrábí na zakázku, dodací lhůta požadované konfigurace cca 2 až 3 měsíce od objednání.

Screeningová linie – Mini audiometrická kabina
PRO25 – PRO28F

Ideální kabiny pro vyšetření sluchu v audiologických centrech, ve výdejnách sluchadel a v situacích, kdy jsou třeba kompaktní rozměry. Vzhledem k těmto rozměrům není možno uvnitř kabiny instalovat reproduktory pro vyšetření ve volném poli. K dispozici ve velikosti 1×1 a „Slim“ (menší a na kolečkách – je schopna projet standardními dveřmi ordinace). Rychlá a snadná instalace, připravenost k použití během několika minut, snadná přeprava díky lehké a kompaktní struktuře.
Též pro vhodné pro pracovní lékařství, pro dočasné použití ve firmách.

Diagnostická linie – Modulární audiometrická kabina
PRO30 – PRO35F

Tuto řadu lze díky široké nabídce konfigurací přizpůsobit jakékoli audiologické potřebě. Vyznačuje se dobrou vnitřní akustikou a představuje ideální produktovou řadu pro audiometrické vyšetření a diagnostické testy i pro vyšetření ve volném poli v audiologických centrech. K dispozici v různých standardních nebo přizpůsobených velikostech až do 12 m2, k dispozici další doplňkové vybavení.

Díky nízké hmotnosti a speciální konstrukci se tyto kabiny snadno a rychle instalují na jakoukoli podlahu bez nutnosti volání specializovaného personálu.

Parametry vybraného typu PUMA PRO 35F MAXI, vhodného i pro vyšetření slovní audiometrie ve volném poli:

  • Konstrukce: nosný rám z hliníkových profilů vyplněný zvuk pohltivými stěnami obloženými z vnitřní strany dalším tlumícím materiálem.
  • Rozměry: vnější 132 × 132 × 217 cm (244 cm s tichým ventilačním systémem), vnitřní 117 × 117 × 201 cm
  • Splňuje požadavky ISO 8253-1: 2010 do úrovně hluku okolí 59 dB (na 500 Hz)

Klinická linie – Modulární audiometrická kabina
PRO45S – PROMetal SW / DW

Kabiny s nejvyššími zvukově izolačními vlastnostmi a vynikající vnitřní akustikou, ideální pro audiometrická vyšetření a hloubkové klinické testy v nemocnicích, fakultních pracovištích a ve specializovaných audiologických centrech. K dispozici v různých velikostech od 1×1 do 36 m2 (6×6), může být vybaven širokou škálou funkčního příslušenství. Tato řada se skládá z různých řešení: s jednoduchými nebo dvojitými stěnami, ve standardních nebo speciálních velikostech, ideální pro vyšetření ve volném poli a měření akusticky evokovaných potenciálů (ABR / BERA) – stíněný typ PRO45S (Faradayova klec).

Industrial Acoustics (IAC) Medical

 

Audiometrická kabina Série 350 Maxi

Audiometrická kabina Série 350 Maxi poskytuje řízené akustické prostředí, ve kterém je možné efektivně provádět měření sluchu při splnění požadavků ČSN EN ISO 8253-1: 2010. Umístěna na kolečkách (fakultativně na antivibračních blocích).

  • Je vybavena vlastním ventilačním systémem, osvětlením a univerzálním propojovacím panelem, takže je připravena k použití už několik hodin po dodání.
  • Rozměry: 100 × 107 × 225 cm / 89 × 95 × 200 cm (vnější / vnitřní rozměry)
  • Konstrukce: 53 mm tlusté panely IAC Noishield®, hladké galvanizované ocelové vnější povrchy a perforované galvanizované ocelové vnitřní povrchy.
  • Dveře: světlost 89 × 200 cm, IAC Noise-Lock®Pro pro úplnou bezpečnost a efektivní zvukové vlastnosti, samopřizpůsobitelné stlačitelné magnetické těsnění okolo celého dveřního křídla. Dveře mohou být dodány buď vpravo nebo vlevo od okna.

Audiometrická kabina Série 250 Mini

Audiometrická kabina Série 250 Mini je menším provedením kabiny série 350 na kolečkách – je schopna projet standardními dveřmi ordinace. Kabinu dodáváme vcelku (ve výjimečných případech rozebranou), takže je připravena k použití okamžitě po dopravení na místo. Kromě akustických parametrů a vybavení shodného se sérií 350 má navíc sklopný stolek pro audiometr a pevnou lavici / sedák pro pacienta u zadní stěny.

  • Rozměry: 73 × 95 × 196 cm / 61 × 86 × 168 cm (vnější / vnitřní rozměry)

  • Dveře: světlost 60 × 168 cm, dveře mohou být dodány buď vpravo nebo vlevo od okna.

Sídlo

Náměstí 14. října 3
150 00 Praha 5

Tel.: 222 360 807
GSM: 777 729 252
Fax: 312 310 300
E-mail: info@fonika.cz

IČ: 289 250 50
DIČ: C289 250 50

}

Provozní doba pro veřejnost

Úterý a čtvrtek:
9:00 – 17:00
(s polední přestávkou)

Ostatní dny po předchozím objednání.

Prodej baterií: pondělí – pátek

j

Napište nám