Sluchadla AST

Sluchadla FUGUE – zdravotnický prostředek, výdej na poukaz

Systém sluchadel FUGUE využívá Inteligentní technologii.

 

Austar Hearing se systémem DNN (Deep Neural Network) spojený s technologií Sluchového Vjemu Prostředí, nejnovějšího inteligentní zpracování řečového signálu a na základě sluchové akustiky, fonetiky, elektroakustiky a výzkumu zpracování informací posunuje vpřed v oblasti audiologie. Díky vysokorychlostnímu DSP, bezdrátové technologii s nízkou spotřebou, která umožňuje ovládání z mobilního telefonu nebo počítače, vytváří novou platformu pro zdokonalení inteligentního zpracování zvuku.

S novým adaptivním algoritmem pro zdokonalování poslechu, používajícím zpracování informací s podobným procesem jako lidský sluch, nepřetržitou akumulací dat a funkcí pro zlepšování sebe sama, inteligentní separací řeči od hluku je dosaženo výrazně zlepšené srozumitelnosti řeči – v náročném a složitém poslechovém prostředí.

Naslouchadla Austar Vám přinášejí nový sluchový vjem a pohodlnější přizpůsobení. Umožňují uživateli dosáhnout uspokojivého, jasného a přirozeného poslechu v různých prostředích. Během přizpůsobení a ladění je rychlost komunikace rychlá a manipulace pohodlná. Uživatel není během procesu nastavování omezen programovacím kabelem a může se volně pohybovat v okruhu 5 metrů, a může tak otestovat efekt poslechu ze všech stran. U uživatele cloudové služby může být ladění provedeno vzdáleně prostřednictvím sítě.

Sídlo

Náměstí 14. října 3
150 00 Praha 5

Tel.: 222 360 807
GSM: 777 729 252
Fax: 312 310 300
E-mail: info@fonika.cz

IČ: 289 250 50
DIČ: C289 250 50

}

Provozní doba pro veřejnost

Úterý a čtvrtek:
9:00 – 17:00
(s polední přestávkou)

Ostatní dny po předchozím objednání.

Prodej baterií: pondělí – pátek

j

Napište nám