O nás

Dodávky přístrojů:

Při výběru a nákupu diagnostické techniky vám poskytneme odbornou konzultaci a pomůžeme s výběrem té optimální sestavy pro rychlou a spolehlivou diagnostiku ve vaší ordinaci nebo odborném pracovišti.

Můžeme poskytnout reference z řádově stovek pracovišť, kde používají námi dodané přístroje a systémy.

 

Veškeré přístroje dodáváme na klíč, tzn. plně funkční včetně zaškolení obsluhy a uvedení do provozu dle požadavku kupujícího. Naše cenová nabídka vždy zahrnuje veškeré úkony potřebné ke 100% zprovoznění přístroje, takže se nemusíte obávát žádných dodatečných fakturací.

Sluchadla a příslušenství:

 

Sluchadla dodáváme spacializovaným ORL a foniatriím. Pokud máte zájem s námi konzultovat vhodný typ sluchadla, kontaktujte nás prosím přes tento web („napište nám“) nebo pošlete e-mail s vaším audiogramem a požadavky na sluchadlo. Doporučíme vhodné modely pro kompenzaci vašeho sluchu.
Sluchadlo si můžete vyzkoušet u našich smluvních lékařů, ev. pokud nemají požadovaný model skladem, můžete si jej vyzvednout na naší provozovně.

 

Ke sluchadlu je vhodné pořídit kvalitní tvárnici, která přesně sedí v uchu a zároveň je pohodlná při nošení.
Několik let již vyrábíme tvárnice špičkové kvality nejmodrnější 3D technologií. Ta spočívá ve 3D naskenování otisku ( Otisk zhotoví odborný lékař, zašlete jej pak poštou nebo doneste osobně) a 3D modelaci včetně korekce chyb, které mohou vzniknout při otiskování. Příslušný 3D model se poté vytiskne na 3D tiskárně a opatří antialergickým lakem.
Veškeré 3D modely jsou archivovány, takže není problém vyrobit tvarovku dodatečně (v případě ztráty nebo poškození) – Stačí jen poslat e-mail nebo zatelefonovat !

Sídlo

Náměstí 14. října 3
150 00 Praha 5

Tel.: 222 360 807
GSM: 777 729 252
Fax: 312 310 300
E-mail: info@fonika.cz

IČ: 289 250 50
DIČ: C289 250 50

}

Provozní doba pro veřejnost

Úterý a čtvrtek:
9:00 – 17:00
(s polední přestávkou)

Ostatní dny po předchozím objednání.

Prodej baterií: pondělí – pátek

j

Napište nám